Esteetiline hambaravi

Tänapäevase hambaravi abil saab leida nii lihtsamaid kui keerukamaid esteetilisi lahendusi. Näiteks tumedamaks värvunud, kuid kauni kujuga hammaste puhul piisab juba soodapesust ja/või valgendamisest.

Särava naeratuse saamiseks tuleb alustada suu üldise tervise kontrolliga.

Hammaste soodapesu

Pärlipesu on protseduur, mille käigus teostatakse hammaskonna süvapuhastus kas hambaarsti poolt. Abrasiivsed soodaosakesed eemaldavad hammastelt katu ning pigmendi muutes nad puhtamaks ning heledamaks. Soodapesule eelnevalt teostatakse vajadusel ka hambakivi eemaldamine. Koos korrektsete koduste suuhügieeni võtetega on soodapesu igemepõletiku kontrolli all hoidmise oluline komponent.

Hammaste valgendamine

Protseduur, mida teostatakse enamasti valgendusgeeli abil, mille mõju aktiveeritakse laseriga. Valgendamisele eelnevalt on vajalik hambaarsti konsultatsioon ning väga põhjalik suuõõne ülevaatus. Juhul kui hammastel on rohkelt täidiseid, esineb mikromõrasid või patsiendil on juba eelnevalt väga tundlikud hambad, protseduuri ette ei võeta.

Kui palju muutuvad hambad heledamaks?

Laservalgenduse abil on saavutatud suurepäraseid tulemusi enamikel patsientidel. Teie tulemus võib varieeruda sõltuvalt plekkidest Teie hammastel, emaili paksusest, teie vanusest ja elukommetest. Enne protseduuri soovitame Teil lasta oma hambaarstil eemaldada hambakivi, kui seda juhtub olema. Plommid, laminaadid ja proteesid ei valgene. Küsige oma hambaarstilt nõu kui palju valgemad Teie hambad võiksid olla.

Kui kaua püsib laservalgenduse tulemus?

Laservalgendustulemus võib kesta aastaid, eeldades, et jälgite häid hügieenitavasid ning tarvitate mõõdukalt parkaineid sisaldavaid toiduaineid ja jooke. Siiski, tegelikud tulemused võivad varieeruda individuaalselt sõltuvalt hamba struktuurist ja personaalsetest harjumustest.

Kas laservalgendamine sobib kõigile?

Üldiselt võivad kõik hammaste valgendust soovijad protseduuri teha. Erandid selguvad hambaarsti konsultatsiooni käigus.

Hammaste valgendamine laseriga

Hammaste valgendamine laseri abil on tõhus ja kiireim meetod saada endale heledamad hambad. Laservalgenduse protseduur on hetkel kõige efektiivsem ja Teie hamba emailile ohutuim hammaste valgendamise meetod..

Valgendusprotseduur on väga lihtne. Vaid üks hambaarsti külastus, mis kestab kokku umbes tund aega: igemekaitse asetatakse Teie igemetele, et neid kaitsta; spetsiaalne geel kantakse hammastele; geeli aktiveeritakse laseriga 15-sekundiliste korduvate vahedega; geel loputatakse maha ja igemekaitse eemaldatakse.

  • Kasutame uusimat tehnoloogiat
  • Kogenud arstid
  • Koheselt märgatav tulemus

Lase meil hoolitseda Sinu naeratuse eest!