Patsiendile

HAMMASTE VALGENDUS

Hammaste valgendamine laseri abil on tõhus ja kiireim meetod saada endale heledamad hambad. Laservalgenduse protseduur on hetkel kõige efektiivsem ja Teie hamba emailile ohutuim hammaste valgendamise meetod..

Valgendusprotseduur on väga lihtne. Vaid üks hambaarsti külastus, mis kestab kokku umbes tund aega: igemekaitse asetatakse Teie igemetele, et neid kaitsta; spetsiaalne geel kantakse hammastele; geeli aktiveeritakse laseriga 15-sekundiliste korduvate vahedega; geel loputatakse maha ja igemekaitse eemaldatakse.

Kui palju muutuvad hambad heledamaks?

Laservalgenduse abil on saavutatud suurepäraseid tulemusi enamikel patsientidel. Teie tulemus võib varieeruda sõltuvalt plekkidest Teie hammastel, emaili paksusest, teie vanusest ja elukommetest. Enne protseduuri soovitame Teil lasta oma hambaarstil eemaldada hambakivi, kui seda juhtub olema. Plommid, laminaadid ja proteesid ei valgene. Küsige oma hambaarstilt nõu kui palju valgemad Teie hambad võiksid olla.

Kui kaua püsib laservalgenduse tulemus?

Laservalgendustulemus võib kesta aastaid, eeldades, et jälgite häid hügieenitavasid ning tarvitate mõõdukalt parkaineid sisaldavaid toiduaineid ja jooke. Siiski, tegelikud tulemused võivad varieeruda individuaalselt sõltuvalt hamba struktuurist ja personaalsetest harjumustest.

Kas laservalgendamine sobib kõigile?

Üldiselt võivad kõik hammaste valgendust soovijad protseduuri teha, v.a. inimesed, kes on allergilised geeli komponentidele. Ei soovitata protseduuri rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele ning alla 18 aastastele või kui on muid tervislikke põhjusi, mis võivad olla kahtluste aluseks, konsulteerige oma hambaarstiga.